Katarzyna Dąbrowska

Director, Risk and Regulatory, Financial Services, Deloitte
Katarzyna Dąbrowska
Deloitte

bio

Ma 10-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie audytu i doradztwa dla sektora finansowego. Specjalizuje się w zarządzaniu ryzykiem regulacyjnym, w szczególności w obszarach związanych z opracowaniem planów naprawy dla banków i procesem resolution, tematyce procesu oceny odpowiedniości i weryfikacji kluczowych funkcji w bankach. Ma bogate doświadczenie w zakresie wdrażania wymagań regulacyjnych zgodnie z CRR / CRD / BRRD oraz Wytycznych EBA oraz Rekomendacji KNF, w tym obszarze ryzyka płynności i kredytowego. Zajmuje się również rachunkowością, raportowaniem obowiązkowym i zarządczym banków, a także projektowaniem, optymalizacją i kontrolą procesów w instytucjach sektora finansowego, w tym procesów budżetowych i kredytowych.

Katarzyna Dąbrowska
Deloitte

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie