Piotr Gawron

Prezes Zarządu, Fair Place Finance SA
Piotr Gawron
Fair Place Finance SA

bio

Piotr Gawron doświadczony lider w dziedzinie bankowości i technologii, z blisko trzydziestoletnim stażem w kreowaniu innowacyjnych rozwiązań finansowych oraz strategii rozwoju produktów IT. Jego kariera zawodowa jest przede wszystkim związana z sukcesem mBanku, pierwszego i największego banku internetowego w Polsce, gdzie jako kluczowa postać odegrał decydującą rolę nie tylko w jego uruchomieniu, ale także w ekspansji na rynki Czech i Słowacji. Jako zarządzający marką mBank przekształcił go w lidera nowoczesnej bankowości internetowej w Polsce, zwiększając swoją rentowność i wprowadzając na rynek szereg innowacyjnych produktów finansowych.

Dodatkowo, Piotr wykazał się również w FM Banku PBP, gdzie jako inicjator projektu Bank SMART, wprowadził koncepcję bankowości głosowej i „mobile first”, stawiając Polskę na mapie krajów z pierwszym głosowym mobilnym bankiem. Jego praca w Meritum Bank ICB SA, koncentrująca się na rozwijaniu mobilnych rozwiązań bankowych oraz zarządzaniu produktami bankowości detalicznej, dodatkowo podkreśla jego wkład w modernizację polskiego sektora bankowego.

Jako absolwent Programu Zaawansowanego Zarządzania w INSEAD oraz Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego,

Piotr kontynuuje rozwijanie swoich zainteresowań w obszarze społeczeństwa opartego na wiedzy i wpływu informacji na globalne zmiany ekonomiczne oraz społeczne. Jego pasja do innowacji technologicznych i … góry.

Piotr Gawron
Fair Place Finance SA

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie