Rafał Żukowski

Partner, Dział Zarządzania Ryzykiem, Deloitte
Rafał Żukowski
Deloitte

bio

Rafał posiada 8 letnie doświadczenie w zakresie audytu i doradztwa w zarządzaniu ryzykiem w obszarze IT. Doskonale zna procesy i popularne rozwiązania wykorzystywane w środowiskach IT oraz powiązane z nimi problemy. W swoich działaniach koncertuje się przede wszystkim na skutecznym przeciwdziałaniu i obsłudze tych zagrożeń w obszarze IT i powiązanych z nim procesach biznesowych.

Rafał zajmuje się także obszarem zarządzania zgodnością z regulacjami, zarówno na poziomie lokalnym jak i międzynarodowym. W ramach tej działalności odpowiada miedzy innymi za projekty związane z RODO i pomaga swoim Klientom ocenić ich zabezpieczenia w obszarze zarządzania ochroną danych osobowych oraz wdrożyć zmiany związane z wymaganiami rozporządzania.

Rafał i jego zespół prowadzą również audyty w oparciu o standardy ISAE 3000 oraz ISAE 3402, które dotyczą operacji biznesowych i usług IT świadczonych przez organizacje usługowe na rzecz swoich klientów.

Od 2013 roku Rafał jest również Certyfikowanym Audytorem Systemów Informatycznych (CISA).

Rafał Żukowski
Deloitte

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie