Biorąc więc po uwagę niepewność co do możliwości organizacji stacjonarnego Kongresu ze względu na decyzje administracyjne, a przede wszystkim mając na względzie poczucie komfortu i bezpieczeństwa uczestników związane ze stopniem pełnego zaszczepienia, zdecydowaliśmy się skorzystać z terminu alternatywnego co oznacza, że tegoroczne stacjonarne spotkanie EKF w Sopocie odbędzie się 13 – 15 września 2021.

Ważnymi cechami spotkań Europejskiego Kongresu Finansowego są: możliwość otwartej, bezpośredniej wymiany opinii i poglądów,  aktywna interakcja pomiędzy słuchaczami i panelistami, a także warunki do budowania i utrzymywania relacji wśród społeczności EKF. Okrągłe stoły EKF, panele z aktywnym udziałem słuchaczy czy debaty oksfordzkie potrzebują, obok wartości merytorycznej, także interakcji oraz osobistego spotkania w nieskrępowanej atmosferze. Takim widzimy również tegoroczny Kongres. 

Dotychczasowe decyzje o otwieraniu poszczególnych branż gospodarki nie zapowiadają możliwości i warunków organizacji stacjonarnych konferencji i kongresów. Liczymy, że do pierwszej połowy września grono osób w pełni zaszczepionych będzie znacząco większe niż obecnie, co wpłynie nie tylko na decyzje administracyjne, ale także na poczucie bezpieczeństwa uczestników.

Europejski Kongres Finansowy działa jednak cały rok. Jeszcze w maju zapraszamy na Kwadrans z EKF, w którym udział wezmą Jan Krzysztof Bielecki oraz Sławomir S. Sikora, a także na debatę “Jak przełamać pandemiczny pesymizm? Pozytywne spojrzenie na odmienioną rzeczywistość”, które transmitowane będą 19 maja.

14 czerwca natomiast, w planowanym dotychczas pierwszym dniu EKF, ze studia w Warszawie przeprowadzimy transmisję debat hybrydowego EKF, skoncentrowanych wokół problemów Finansów w odmienionej rzeczywistości w warunkach połowy 2021 roku.

Zapraszamy do rejestracji:  https://www.efcongress.com/rejestracja-2021-ekf/

Więcej informacji: https://www.efcongress.com/2021-ekf/

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie