Partnerowi Głównemu oraz wszystkim pozostałym Partnerom współpracującym z Kongresem dziękujemy za współtworzenie z nami tego wydarzenia.

Ekspertów reprezentujących PKO Bank Polski będzie można wysłuchać w następujących debatach:

  •  Piotr Mazur: ,,Trendy na rynku nieruchomości i hipotek – krajobraz po turbulencjach w otoczeniu gospodarczym i nowe mechanizmy kontroli ryzyka związanego z zabezpieczeniami’’ i ,,Nowy kształt rynku kredytów mieszkaniowych w Polsce’’ oraz ,,Okrągły stół CRO. Ryzyko bankowe – mapa wyzwań dla sektora bankowego”
  • Marcin Eckert: ,,Jakie perspektywy rozwoju ma rynek zrównoważonego finansowania w Polsce, w tym w zakresie zielonych obligacji?” oraz ,, Nie tylko E – rola instytucji finansowych w budowaniu świadomości dotyczącej wdrażania i raportowania standardów ESG w relacjach z partnerami biznesowymi”
  • Iwona Duda: ,.Cyfrowe banki w obliczu nowych ryzyk geopolitycznych’’ i ,,Debata Prezesów. Mapa wyzwań przed sektorem bankowym”

Szczegółowy program tutaj.

Do zobaczenia w Sopocie!

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie