25 lutego odbyła się debata pt. ,,Inflacja – jaki ma wpływ na polskie banki ?”, podczas której paneliści rozmawiali na temat kondycji gospodarki i jej wpływu na polskie banki w okresie wysokiej inflacji i rosnących stóp procentowych.

W trakcie spotkania staraliśmy się zważyć skalę problemu rosnącej inflacji oraz wspólnie zastanowić się nad obszarami jej wpływu na działalność banków w perspektywie krótko i średnioterminowej.

Ważnym wątkiem była również analiza makroekonomiczna Marka Rozkruta – Partnera, Głównego Ekonomisty EY, który przybliżył ówczesną sytuację makroekonomiczną i jej wpływ na polskie banki. Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją, która została przedstawiona w ramach tego wystąpienia.

Zapraszamy również do obejrzenia zapisu transmisji z debaty.

Prezentacja_EKF_M.Rozkrut_EY

 

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie