18 stycznia 2022 roku odbyło się pierwsze spotkanie Rady Odpowiedzialnych Finansów Europejskiego Kongresu Finansowego powołanej przez Centrum Myśli Strategicznych. Rada ma charakter doradczo-opiniodawczy Projektu Europejskiego Kongresu Finansowego w obszarze związanym z troską o odpowiedzialne finanse i stabilność. Jej celem jest merytoryczne wsparcie oraz opiniowanie inicjatyw Projektu Europejskiego Kongresu Finansowego, tak aby twórczo i konstruktywnie służyły one wzmocnieniu zaangażowania mającego na celu zapewnienie odpowiedzialności i stabilności w sektorze finansów. Radę Odpowiedzialnych Finansów Europejskiego Kongresu Finansowego stanowią wybitni eksperci z dużym doświadczeniem w obszarze finansów i gospodarki, zaproszeni do udziału w Radzie.

Członkowie Rady

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie