Nowe szanse na biznes w erze niskich stóp procentowych

Rynek finansowy ma do zaoferowania ogromny potencjał wynikający z dotychczasowych inwestycji, kompetencji, doświadczenia, a także posiadanego kapitału. Czas zatem przyjrzeć się konkretnym propozycjom rozwiązań, które mógłby zmienić oblicze banku czy towarzystwa ubezpieczeniowego i rozwinąć nowy obszar biznesu.
Innowacyjny pomysł na telemedycynę w banku zakłada implementację kompleksowej platformy medycznej stawiającej klienta w centrum zainteresowania i opieki. To swego rodzaju elektroniczna, interaktywna książeczka medyczna dająca pacjentowi szereg ułatwień w zakresie ochrony zdrowia (…)

Rozwinięcie tego tematu znajdą Państwo w artykule autorstwa Krzysztofa Waszkiewicza, Mariusza Sudoła i Tadeusza Woszczyńskiego, Hitachi – “Telemedycyna w bankowości. Nowe szanse na biznes w erze niskich stóp procentowych”

Czytaj więcej...

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie