Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą formuły tegorocznego Europejskiego Kongresu Finansowego chcielibyśmy zaprosić Państwa do zdalnego udziału w debatach przygotowanych we współpracy z Partnerami i Patronami EKF.

Nowa koncepcja przyszłotygodniowego EKF zakłada otwartą i bezpłatną transmisję wszystkich wystąpień i debat na dedykowanej platformie EKF znajdującej się na stronie internetowej Kongresu. Wszystkich zainteresowanych programem EKF zapraszamy do rejestracji pod linkiem.

Proces rejestracji przekieruje Państwa do programu aktualizowanego na bieżąco oraz kanałów poszczególnych transmisji ze studiów nagrań.

Mamy nadzieję, że już w poniedziałek spotkamy się z Państwem, aby kontynuować dyskusje, których tematem wiodącym są „Odpowiedzialne finanse w obliczy kryzysu”. Podczas EKF można na żywo wziąć aktywny udział w debatach przesyłając pytania rozmówcom w trakcie sesji oraz nawiązywać kontakt z innymi uczestnikami EKF poprzez chat.

Z tego miejsca jeszcze raz dziękujemy Partnerom oraz wszystkim Mówcom i Panelistom, którzy wobec zmian organizacyjnych pozostają gotowi dzielić się podczas Kongresu swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

 

Z pozdrowieniami,

Zespół Europejskiego Kongresu Finansowego

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie