Czy w dzisiejszym, szybko rozwijającym się świecie technologii, Generative AI może być początkiem rewolucji w sektorze finansowym? Prezentacja oraz panel dyskusyjny skupią się na faktycznych i praktycznych możliwościach, jakie niesie ze sobą ta nowa era sztucznej inteligencji. Skoncentrujemy się na konkretnych obszarach, w których GenAI znajduje zastosowanie w sektorze finansowym już dzisiaj. Przedstawimy możliwości, jakie płyną z tej nowej ery sztucznej inteligencji, w obszarach takich jak symulacja nadużyć finansowych, spersonalizowana rekomendacja produktów, automatyzacja tworzenia produktów i kodu, analiza finansowa oraz raportowanie, a także tworzenie spersonalizowanych doświadczeń. Odkryjmy razem, jak generatywna sztuczna inteligencja przyczynia się do transformacji sektora finansowego. Uczestnicy panelu dyskusyjnego zaprezentują perspektywę biznesową i technologiczną oraz skomentują plany dotyczące eksperymentowania i wdrażania nowych modeli AI w ich organizacjach.

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie