Adam Bugaj

Chief Executive Officer & Co-Founder, Crewise
Adam Bugaj
Crewise

bio

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego na 3 kierunkach: Informatyka i Ekonometria, Bankowość (MBA).
20 lat kariery w środowisku Information Technology (Software House), w tym 10 lat jako C-Level Manager zarządzający projektami, tworzący produkty oraz oprogramowanie, zarządzający jednostkami biznesowymi, jednostkami innowacji, sprzedaży oraz całościowo biznesem.

Pełnomocnik i Członek Zarządu spółki technologicznej notowanej na GPW. Członek Project Management Institute. Autor strategii wyjścia na rynki zagraniczne dla obszarów: Europy, Azji oraz Zatoki Perskiej, zakończonej międzynarodowym kontraktami (50 państw).

Posiada szerokie doświadczenie w budowaniu produktów dla obszaru: bankowość i instytucje finansowe (FinTech). Doświadczenie w kierowaniu strukturami ponad 700+ osób, z revenue na poziomie 200mln PLN. Global Ambasasdor Singularity, CEO TechCorpu.

Adam Bugaj
Crewise

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie