Łukasz Czaczkowski

Chief Design Officer, Edisonda
Łukasz Czaczkowski
Edisonda

bio

Specjalista User Experience z ponad 16-letnim doświadczeniem. Od 13 lat związany z agencją projektowo-badawczą EDISONDA z Krakowa.
Przez 5 lat kierował zespołem Edisondy pracującym z ING Bank Śląski przy tworzeniu i rozwoju bankowości Moje ING. Brał udział w roli eksperta innowacji korporacyjnej przy tworzeniu idei Living Lab w grupie Tauron. Aktualnie odpowiada za ponad 30-osobowy zespół projektantów i badaczy w EDISONDA.
Pasjonat innowacji i praktyk eksperymentowania z metodami projektowymi. Ekspert Digital Drive Grant Thornton Polska w dziedzinie AI i automatyzacji.

Łukasz Czaczkowski
Edisonda

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie