Szymon Wałach

Vice President Digital & Strategy & Member of the Management Board, InPost
Szymon Wałach
InPost

bio

Dołączył do InPost w 2022 jako Wiceprezes Zarządu ds. digital i stratagii. Jest odpowiedzialny za strategię i rozwój nowych produktów cyfrowych (w tym InPost Pay), wzmacnianie pozycji InPostu na rynku e-commerce oraz wspieranie rozwoju biznesu partnerów i klientów.
Poprzednio, od 2010 roku, Szymon pracował w PKO Banku Polskim, gdzie odpowiadał za bankowość detaliczną, transformację cyfrową, innowacje i strategię. Wcześniej zatrudniony był w The Boston Consulting Group oraz UniCredit/Pekao.
Transformacja cyfrowa PKO BP prowadzona przez Szymona otrzymała wiele nagród, a Szymon został osobiście wyróżniony jako Digital Shaper przez Fundację Digital Poland oraz jako Ambasador Gospodarki Cyfrowej przez Związek Banków Polskich.

Szymon Wałach
InPost

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie