Janusz Naklicki

Chief Startegy Officer, Synerise
Janusz Naklicki
Synerise

bio

Synerise to jedna z najbardziej zaawansowanych spółek technologicznych na świecie w dziedzinie sztucznej inteligencji i big data, będąca laureatem licznych, prestiżowych nagród międzynarodowych i krajowych, takich jak np.: tytuł najszybciej rosnącej polskiej spółki AI w Europie wg Financial Times 2022 oraz 2023. Technologia Synerise wykorzystuje dane behawioralne i sztuczną inteligencję, aby pomóc firmom i organizacjom zrozumieć potrzeby, preferencje, zachowania ludzi, uniknąć oszustw i sprawić, by interakcje między ludźmi, a marką były wyjątkowe i spersonalizowane.
Janusz Naklicki jako Chief Strategy Officer od pięciu lat kieruje strategią i międzynarodową ekspansją Synerise na rynkach globalnych.
Przed dołączeniem do zespołu Synerise, Janusz Naklicki pełnił szereg wysokich stanowisk w firmie Oracle. Jako wiceprezes ds. sprzedaży technologii odpowiadał za skuteczny rozwój biznesu w gospodarkach wschodzących na różnych obszarach, obejmując Europę Środkową, Bliski Wschód i Afrykę Subsaharyjską.
Janusz jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Zdobył tytuł MBA studiując na University of Minnesota w ramach stypendium Komisji Fulbrighta. Ukończył również kursy menedżerskie w zakresie negocjacji i konkurencyjnego procesu decyzyjnego na Harvardzie i Wharton.
Ojciec trójki dzieci, przyjaciel border collie, lubi jeździć na nartach, nurkować i fotografować dziką przyrodę

Janusz Naklicki
Synerise

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie