Aleksander Łaszek

Senior Manager, Sustainability and Economics, Deloitte
Aleksander Łaszek
Deloitte

bio

dr Aleksander Łaszek jest starszym menedżerem w Zespole Analiz Ekonomicznych.
W Deloitte wykorzystuje umiejętności ilościowe i zrozumienie procesów ekonomicznych, by pomóc Klientom zidentyfikować i zarządzać ekonomicznymi zagrożeniami i szansami. Posiada 15-letnie doświadczenie zawodowe w pracy naukowej, sektorze prywatnym oraz w think-tanku.

Przed dołączeniem do Deloitte w 2021 r. Aleksander był głównym ekonomistą oraz wiceprezesem Fundacji Forum Obywatelskiego Rozwoju (FOR) – ekonomicznego think-tanku. Podczas swojej pracy promował reformy wspierające długookresowy wzrost gospodarczy. Podczas 11-letniej współpracy z FOR z powodzeniem koordynował i pisał złożone raporty dotyczące zmian strukturalnych, ekonomii cyfrowej, inwestycji i finansów publicznych. Był pomysłodawcą cyklicznej akcji „Rachunek od państwa”, która ma na celu edukację społeczeństwa i pomaga obywatelom zrozumieć strukturę wydatków publicznych.

Brał udział w wielu międzynarodowych projektach m.in. o sektorze ICT i gospodarce cyfrowej, szarej strefie, zobowiązaniach emerytalnych oraz wpływie COVID-19. Posiada bogate doświadczenie jako ekspert zewnętrzny
w projektach makroekonomicznych. Współpracował m.in. z Bankiem Światowym i Deloitte. Aleksander jest członkiem Towarzystwa Ekonomistów Polskich.

Aleksander Łaszek
Deloitte

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie