Anna Mlostoń-Olszewska

Prezes Zarządu, Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego
Anna Mlostoń-Olszewska
Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego

bio

Doktor nauk społecznych w zakresie nauk prawnych, radca prawny, wykładowca akademicki, autorka publikacji naukowych. Od ponad 20 lat specjalizuje się w prawie ochrony konkurencji i konsumentów, w tym w ochronie konsumentów na rynku usług finansowych. Przed objęciem stanowiska Prezesa Zarządu Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego rozwijała karierę zawodową w administracji publicznej, początkowo jako radca prawny w Delegaturze Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w Łodzi, następnie jako Miejski Rzecznik Konsumentów w Łodzi, a także ekspert zewnętrzny w Biurze Rzecznika Finansowego. W 2019 r. w Instytucie Nauk Prawnych PAN w Warszawie obroniła z wyróżnieniem rozprawę doktorską pt. „Wolność od samooskarżania w postępowaniach w sprawach praktyk ograniczających konkurencję w świetle standardów ochrony praw podstawowych”. Rozprawa ta otrzymała następnie II. miejsce w XIII. edycji konkursu na najlepszą pracę doktorską z zakresu prawa konkurencji organizowanego przez Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Anna Mlostoń-Olszewska
Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie