Robert Szcześniewski

Prezes Zarządu zarządzający pionem finansów i ryzyka, Soonly Finance
Robert Szcześniewski
Soonly Finance

bio

Od zawsze czułem silną potrzebę rozumienia liczb i zależności między nimi. To znacznie ułatwia wyciąganie wniosków dla konkretnych potrzeb biznesowych i przewidywanie przyszłych skutków dzisiejszych decyzji. Priorytetem dla mnie i mojego zespołu jest możliwie najpełniejsze zrozumienie otoczenia biznesowego i podejmowanie decyzji z uwzględnieniem nie tylko kosztów bieżących, ale również długoterminowych zysków – chodzi o to, żeby oprócz pierwszego planu, dostrzegać również dalsze tło. Mój zespół wykorzystując swoje analityczne oblicze wspiera biznes poprzez analizy liczbowe, a także planowanie i kontrolę wyników. Dziś jako Szef Ryzyka i Finansów mam potrzebę dzielenia się wiedzą nie tylko w ramach swoich zespołów, ale też z tymi, którzy na co dzień nie mają z analityką nic wspólnego np. działem HR czy Prawnym.

Robert Szcześniewski
Soonly Finance

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie