Bartosz Jaroszewski

Managing Director, IT Area, VeloBank S.A.
Bartosz Jaroszewski
VeloBank S.A.

bio

Z branżą technologiczną i finansową związany od ponad 25 lat. W latach 1999 – 2009 doświadczenie zdobywał w firmie Accenture oraz innych renomowanych firmach konsultingowych, gdzie był odpowiedzialny za realizację dużych projektów technologicznych dla firm z sektora finansowego. Następnie w okresie od 2009 do 2021 roku pracował w PKO BP gdzie odpowiadał za relacje między biznesem i IT, inicjatywy IT oraz rozwój obszaru analiz biznesowych. W 2022 roku sprawował stanowisko Dyrektora Pionu w Centrum e-Zdrowia, gdzie nadzorował obszar architektury oraz usług e-Zdrowia.

Bartosz Jaroszewski
VeloBank S.A.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie