Bartosz Pacuszka

Principal Director, Accenture
Bartosz Pacuszka
Accenture

bio

Bartosz jest dyrektorem w polskim biurze Accenture i odpowiada za obszar danych i sztucznej inteligencji (Data&Analytics) w dziale konsultingu, a także dla sektora usług finansowych. Jest absolwentem Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej, posiada również certyfikację Massachusetts Institute of Technology jako Master Data Architect. Bartosz ma ponad 20 letnie doświadczenie w realizacji projektów doradczych i wdrożeniowych, z czego 17 lat zajmuje się szeroko rozumianym obszarem danych i ich wykorzystaniem do budowy wartości przedsiębiorstw. Współpracował z klientami z sektora finansów, telekomunikacji i nowoczesnych technologii, energetyki, służb publicznych. W swojej karierze był także wykładowcą i pracownikiem naukowym na Wydziale Cybernetyki WAT.

Bartosz Pacuszka
Accenture

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie