Dominika Kozakiewicz

Chief Executive Officer, Aon Polska
Dominika Kozakiewicz
Aon Polska

bio

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, University of Illinois, gdzie uzyskała tytuł Master of Business Administration oraz Advanced Management Programme w IESE Business School w Barcelonie. Ukończyła też podyplomowe studium Prawa Unii Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim.

Od 1991 roku związana z polskim rynkiem ubezpieczeniowym, specjalizuje się w zarządzaniu ryzykiem, underwritingu, reasekuracji i sprzedaży ubezpieczeń dla klientów korporacyjnych, w tym dla branży energetycznej.

Piastowała szereg kluczowych stanowisk związanych z zarządzaniem obszarem klienta korporacyjnego w polskich i międzynarodowych firmach ubezpieczeniowych (między innymi w PZU SA, Generali TU SA, Zurich TU SA, Amplico SA).

W latach 2010-2016 związana z Marsh Sp. z.o.o., gdzie pełniła funkcję Wiceprezes Zarządu, a następnie od 2015 roku stanowisko Head of European Business Support Center (EBSC).

Od 2016 roku Dominika Kozakiewicz pełni funkcję Prezesa Zarządu Aon Polska Sp. z o. o.

Dominika Kozakiewicz
Aon Polska

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie