Ilona Kwiecień

Profesor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Kierownik Katedry Ubezpieczeń
Ilona Kwiecień
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

bio

Wykładowczyni akademicka z tytułem doktora habilitowanego nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, profesor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, gdzie pełni funkcję kierownika Katedry Ubezpieczeń. Związana z branżą ubezpieczeń zawodowo od ponad 20 lat – przez kilkanaście lat jako broker ubezpieczeniowy, w tym w zarządzie spółki brokerskiej. Obecnie czynna adwokatka, prowadząca kancelarię specjalizującą się w prawie ubezpieczeń, odszkodowań, finansowym, ochronie konsumenta. Wykładowca dla aplikantów adwokackich przy ORA w Wałbrzychu. Autorka i współautorka kilkudziesięciu publikacji z zakresu ubezpieczeń i zarządzania ryzkiem w przedsiębiorstwach, ryzyka odpowiedzialności cywilnej i ubezpieczeń komunikacyjnych, wyceny roszczeń za szkody na osobie, luki emerytalnej płci. Stały recenzent m.in. w czasopiśmie Prawo Asekuracyjne, członek Polskiego Stowarzyszenia Ekonomicznej Analizy Prawa.

Ilona Kwiecień
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie