Jarosław Dąbrowski

Prezes Zarządu, DFCM Sp z o.o.
Jarosław Dąbrowski
DFCM Sp z o.o.

bio

Przez ostatnie ponad 20 lat, Jarosław Dąbrowski był aktywnie zaangażowany w działalność i rozwój międzynarodowego sektora finansowego, ze szczególnym uwzględnieniem Polski oraz Regionu CEE W ciągu swojej kariery, pełnił wiele funkcji kierowniczych, między innymi w Zarządach oraz Radach Nadzorczych, gdzie nabył szeroką ekspertyzę w inicjowaniu oraz rozwoju przedsiębiorstw, takich jak banki inwestycyjne czy fundusze Private Equity.
Aktualnie Jarosław Dąbrowski skupia się na międzynarodowych transakcjach zapoczątkowanych w Regionie CEE Łączy kapitał międzynarodowy z polskimi projektami biznesowymi z sektorów takich jak finansowy (w szczególności banki, ubezpieczenia), digital economy (e commerce oraz fin tech) i branż tradycyjnych (produkcja przemysłowa, branża deweloperska i budowlana).

Jarosław Dąbrowski
DFCM Sp z o.o.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie