Kamila Mróz

Senior Managing Associate, Deloitte
Kamila Mróz
Deloitte

bio

Kamila jest adwokatem i posiada ponad 11-letnie doświadczenie zawodowe zdobywane w międzynarodowych kancelariach prawnych w zakresie doradztwa prawnego dla sektora finansowego, w szczególności w zakresie ubezpieczeń i bankowości. Specjalizuje się w doradztwie regulacyjnym i transakcyjnym dla zakładów ubezpieczeń i banków.

Kamila brała udział w projektach dotyczących utworzenia zakładów ubezpieczeń i banków, notyfikacji na zasadzie FoS lub FoE, zmiany zakresu działalności podmiotów sektora finansowego i w postępowaniach w zakresie nabycia akcji oraz w procesach likwidacyjnych instytucji finansowych. Posiada szczególne doświadczenie w zakresie bancassurance i tworzyła lub analizowała modele dystrybucji dużej części rynku. Ponadto doradzała w zakresie prowadzenia działalności przez ubezpieczycieli komunikacyjnych w Polsce i współpracy w tym zakresie z bankami i spółkami leasingowymi.

Posiada doświadczenie w zakresie doradztwa dotyczącego struktur agencyjnych, umów koasekuracji i reasekuracji. Ponadto brała udział w projektach dotyczących outsourcingu, ochrony danych osobowych i tajemnic prawnie chronionych oraz kwestii pracowniczych. Doradzała w zakresie dostosowania produktów. Przygotowywała dokumentację wewnętrzną oraz dokumentację zewnętrzną dla klientów banku i zakładu ubezpieczeń. Zajmowała się m.in. analizą wymogów regulacyjnych wynikających z wymogów prawa UE, Wytycznych EIOPA i EBA oraz Rekomendacji KNF, a także pomagała w analizie wezwań i zaleceń organu nadzoru. Brała udział również w projektach dla spółek leasingowych i faktoringowych.

Kamila Mróz
Deloitte

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie