Maciej Gołaś

Dyrektor Zarządzający ds. rozwoju procesów, usług i platform cyfrowych PZU S.A./PZU Życie S.A. i Wiceprezes Zarządu PZU Pomoc S.A
Maciej Gołaś
PZU S.A.

bio

W Grupie PZU od 2020r. Odpowiada za biznes cyfrowy PZU (rozwój relacji z klientem, sprzedaż online, transformacja cyfrowa), w oparciu m.in. o: rozwój platform cyfrowych (#mojePZU, platformy ekosystemowe) oraz rozwój nowych usług (Ekosystem Benefity/PZU Benefity/PZU Sport, Ekosystem Kierowcy), jak również Programy Lojalnościowe PZU.
Wcześniej związany z sektorem bankowym w Polsce i za granicą, gdzie pełnił szereg ról zarządczych w obszarach międzynarodowej bankowości korporacyjnej oraz z doradztwem w obszarze fintech.

Maciej Gołaś
PZU S.A.

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie