Maciej Rapkiewicz

Członek Zarządu PZU SA oraz PZU Życie SA
Maciej Rapkiewicz
PZU

bio

Od 2016 r. pełni funkcję członka Zarządu PZU SA i PZU Życie SA odpowiedzialnego za zarządzanie ryzykiem. Z Grupą PZU związany z przerwami od 1998 r. Był m.in. członkiem Zarządu TFI PZU SA (2006-2009) oraz sprawował funkcje kierownicze w obszarze finansów.

Przed powołaniem do Zarządu PZU SA pełnił funkcję członka Zarządu TFI BGK S.A. Pracował również m.in. w ŁSSE S.A., gdzie był prezesem Zarządu, a także prowadził działalność w zakresie doradztwa gospodarczego.

Przewodniczący Rady Nadzorczej PTE PZU SA. Był również członkiem rad nadzorczych innych spółek należących do Grupy PZU, w tym Alior Bank S.A., Link4 S.A. oraz ubezpieczeniowych spółek na Litwie, Łotwie i Ukrainie. Zasiadał w radach nadzorczych spółek niezwiązanych z PZU, w tym również publicznych.

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego oraz studiów podyplomowych z zarządzania ryzykiem w instytucjach finansowych (organizowanych przez SGH), a także z zakresu ubezpieczeń gospodarczych (w ramach Akademii PZU) i studiów MBA „Finance & Insurance” organizowanych przez Politechnikę Łódzką/ Illinois State University.

Autor publikacji z zakresu ubezpieczeń i finansów.

Główne zainteresowania pozazawodowe to sport (aktywnie uprawia tenis ziemny) oraz historia.

Maciej Rapkiewicz
PZU

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie