Marcin Ledworowski

Senior Advisor, Accenture Polska
Marcin Ledworowski
Accenture Polska

bio

Marcin Ledworowski posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży finansowej i IT. W latach 2020-2022 jako członek Zarządu Banku Pocztowego SA, odpowiadał za biznes i technologię. Pod jego przewodnictwem zespół Banku wprowadził innowacje takie jak pierwsza w Polsce biometryczna karta Mastercard, zdobywając tytuł produktu roku 2022 według IT@Bank i wyróżnienie cashless. Zainicjował wdrożenie nowoczesnych rozwiązań chmurowych m.in. CRM w chmurze Azure Microsoft oraz rozwój aplikacji mobilnej i produktów bankowych w cyfrowym modelu biznesowym.
Wcześniej, w latach 2009-2020, pełnił rolę wiceprezesa Zarządu BIG InfoMonitor SA w Grupie Biura Informacji Kredytowej, gdzie odpowiadał za restrukturyzację i rebranding firmy. Karierę zawodową zaczynał jako programista i menedżer w Banku Pocztowym i Poczcie Polskiej.
Ukończył elektronikę i telekomunikację na ATR w Bydgoszczy ( Obecnie Politechnika Bydgoska) oraz studia MBA na GFKM w Gdańsku, we współpracy z University of Strathclyde. Wykładowca na studiach MBA w WSB Bydgoszczy i w Francuskim Instytucie Zarządzania w Warszawie.
W roku 2020 wspólnie z Maciejem Samcikiem założył portal HomoDigital.pl, skupiający się na technologiach cyfrowych.
Obecnie Marcin Ledworowski prowadzi działalność doradczą jako Senior Advisor w Accenture Poland, oferując swoje doświadczenie w doradztwie strategicznym i transformacji cyfrowej, głównie w sektorze finansowym.

Marcin Ledworowski
Accenture Polska

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie