Marek Czerski

Prezes Zarządu, EINS Polska
Marek Czerski
EINS Polska

bio

Absolwent i pracownik naukowy Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz absolwent Studiów doktoranckich Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Od 1992 roku, równolegle do pracy naukowej, uczestnik transformacji ustrojowej Polskiego Rynku Ubezpieczeń i Reasekuracji. Prezes Zarządu Swiss Re Polska oraz Polish Re, także w holdingu Fairfax Kanada. Prezes Zarządu kilku firm ubezpieczeniowych, członek Komisji Rewizyjnej PIU, członek Rad Nadzorczych, menadżer, underwriter reasekuracyjny i ubezpieczeniowy, Global Compliance Officer oraz inżynier ceny ryzyka w Swiss Re w Zurychu i Monachium. Wykładowca i uczestnik licznych seminariów zawodowych, menadżerskich i psychologii biznesu w USA i Europie. Przedsiębiorca, założyciel start-up’u EINS Polska – insutech’a ubezpieczeniowego.
Odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta RP.
W 2024 obchodzić będzie 30-lecie zawodowej działalności na Polskim Rynku Ubezpieczeń i Reasekuracji.

Marek Czerski
EINS Polska

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie