Mariusz Smętek

Dyrektor Departamentu Nadzoru Ubezpieczeniowego, Urząd Komisji Nadzoru Finansowego
Mariusz Smętek
Urząd Komisji Nadzoru Finansowego

bio

Posiada ponad 26-letnie doświadczenie w nadzorze nad sektorem ubezpieczeniowym, zdobyte w PUNU oraz UKNUiFE. W UKNF odpowiada za bieżący nadzór na zakładami ubezpieczeń i zakładami reasekuracji. Jego główne zainteresowania obejmują systemy wczesnego ostrzegania, analizy finansowe, oceny ratingowe, bazy danych i sprawozdawczość ubezpieczycieli, modelowanie i prognozowanie rynków finansowych.

Od powstania EIOPA jest zastępcą członka Rady Organów Nadzoru EIOPA, w latach 2016 – 2020 był członkiem Komitetu ds. Ryzyka i Stabilności Finansowej EIOPA.

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie – ukończył Metody Ilościowe i Systemy Informacyjne oraz Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na kierunku – Studium Podyplomowe z zakresu ubezpieczeń gospodarczych.

Mariusz Smętek
Urząd Komisji Nadzoru Finansowego

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie