Mariusz Ustyjańczuk

CE Risk Advisory Business Leader, Deloitte Polska
Mariusz Ustyjańczuk
Deloitte Polska

bio

Mariusz Ustyjańczuk jest Partnerem Zarządzającym biznesem Risk Advisory w Europie Środkowej, z ponad 15-letnim doświadczeniem zawodowym w obszarze zarządzania ryzykiem, w szczególności ryzykiem technologicznym. Nadzoruje międzynarodowy zespół ponad 800 specjalistów ds. zarządzania ryzykiem z 18 krajów, ekspertów w takich obszarach jak ESG, cyberbezpieczeństwo, zarządzanie stronami trzecimi, audyt wewnętrzny, regulacje, zarządzanie ryzykiem, czy przestępstwa finansowe.

Mariusz Ustyjańczuk
Deloitte Polska

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie