Paweł Roszkowski

Dyrektor Departamentu Zgodności i Standardów, UNIQA
Paweł Roszkowski
UNIQA

bio

Compliance Officer, Radca prawny z wieloletnim doświadczeniem kształtowania i realizacji funkcji Compliance w instytucjach finansowych.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w spółkach Grupy ING, Grupy Nationale-Nederlanden, Grupy AXA, a obecnie odpowiedzialny jest za funkcję Compliance w spółkach Grupy UNIQA w Polsce.

W swojej pracy Paweł Roszkowski koncentruje się na budowaniu nowoczesnej funkcji Compliance, dbającej o zgodność w organizacji, będąc jednocześnie merytorycznym doradcą biznesu i podmiotem wspierającym kształtowanie i realizację strategii biznesowej. Compliance pozostaje dla Niego funkcją łączącą i zapewniającą przenikanie się dwóch sfer: prawnej oraz biznesowej.

Paweł Roszkowski
UNIQA

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie