Piotr Głowski

Wiceprezes Zarządu, Unilink
Piotr Głowski
Unilink

bio

Wiceprezes zarządu ds. sprzedaży w Unilink S.A., największej multiagencji ubezpieczeniowej w Polsce. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzania sieciami sprzedaży w sektorze finansowym. W latach 2014-2019 Wiceprezes zarządu ds. sprzedaży w Aviva. Wcześniej pracował wiele lat w bankowości – w Polbanku EFG oraz Raiffeisen Banku Polska, w których odpowiadał za rozwój sieci detalicznej i zarządzanie sprzedażą. Pracę zawodową rozpoczynał w PZU w latach 90 a zakończył w 2006 r., gdzie przeszedł ścieżkę kariery od agenta ubezpieczeniowego do członka zarządu i stanowisk w radach nadzorczych w różnych spółkach Grupy PZU w Polsce i za granicą.

Piotr Głowski
Unilink

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie