Tomasz Mańko

Wiceprezes Zarządu, PKO Ubezpieczenia
Tomasz Mańko
PKO Ubezpieczenia

bio

Przez 18 lat związany z Grupą BNP Paribas w Polsce. Uczestniczył w tworzeniu i rozwijaniu firm ubezpieczeniowych Grupy: TUnŻ Cardif Polska oraz Cardif ARD Oddział w Polsce. Początkowo zaangażowany w obszarze aktuarialnym, następnie realizował projekty rozwojowe kierując zespołami produktu i marketingu. Specjalizuje się w projektach związanych z kluczowymi dla ubezpieczeń obszarami, takimi jak zarządzanie sprzedażą, klientocentryczność, nowoczesna oferta ubezpieczeniowa.

Od 2017 r. był członkiem zarządu PKO Ubezpieczenia. W sierpniu 2021 r. został powołany na stanowisko wiceprezesa zarządu. Odpowiada za sprzedaż, dystrybucję i marketing.

Ukończył studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest absolwentem programu MBA prowadzonego przez Université du Québec à Montréal oraz SGH.

Interesuje się historią i językami obcymi. Wolny czas najchętniej spędza na rowerze, nartach lub żeglując. Żonaty, ma trzech synów.

Tomasz Mańko
PKO Ubezpieczenia

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie