Wojciech Chmielewski

Partner | Banking Technology Leader, EY Technology Solutions
Wojciech Chmielewski
EY Technology Solutions

bio

Lider działu doradztwa Banking Technology w EY Polska. Praktyczne doświadczenie zdobył pracując zarówno po stronie firm doradczych (Accenture, EY) jak i po stronie instytucji finansowych w tym banków oraz zakładu ubezpieczeń. Uczestniczył, a także odpowiadał za wdrożenia systemów centralnych dla instytucji finansowych. Bezpośrednio kierował wdrożeniem rozwiązań e-commerce (sprzedaż i obsługa) dla firmy ubezpieczeniowej oraz rewitalizacje bankowości internetowej oraz mobilnej. Ponadto, pracował dla start-up skupiającego się na wykorzystaniu sztucznej inteligencji (AI) w ekstrakcji informacji z dokumentów, którego technologia została wykupiona przez Snowflake.

Wojciech Chmielewski
EY Technology Solutions

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie