Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy w niniejszym Raporcie poinformować o działalności naszej Fundacji, która często utożsamiana jest z Europejskim Kongresem Finansowym (EKF). W istocie, jesteśmy apolitycznym, publicznym think tankiem, którego działalność daleko wykracza poza to ważne wydarzenie. Naszym jedynym celem jest wspieranie odpowiedzialnego i zrównoważonego rozwoju społeczno-gospodarczego, w szczególności stabilności systemu finansowego. Najważniejszym środkiem realizacji tego celu jest Europejski Kongres Finansowy, organizowany od 2010 roku w reakcji na światowy kryzys finansowy. Rokrocznie w Europejskim Kongresie Finansowym w Sopocie uczestniczy ponad 1500 osób, biorących udział w debatach o najważniejszych wyzwaniach dla systemu finansowego. Program Kongresu współtworzy Rada Programowa, której przewodniczy Jan Krzysztof Bielecki. Każdego roku pierwszy dzień Kongresu koncentruje się na kontekście europejskim, a do udziału w dyskusjach zapraszamy głównie renomowanych ekspertów zagranicznych, rekomendowanych przez Radę Programową. (…)

Zachęcamy do zapoznania się z raportem.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie