Artur Olech

Prezes Zarządu, Trasti
Artur Olech
Trasti

bio

Manager związany z branżą finansową i ubezpieczeniową. Współtwórca fintech-ów. Ekspert w dziedzinie zarządzania procesami biznesowymi.
Obecnie, od maja 2020 roku, jest współzałożycielem i CEO Trasti – insurtecha i ubezpieczyciela cyfrowego stworzonego w JV z Triglav DD oraz Swiss Re.

• 2016 – 2020 hiPRO – fintech (CEO i Współzałożyciel)
• 2014 – 2016 Ubezpieczenia Pocztowych – PTUW oraz PTU na Życie S.A. (CEO)
• 1998 – 2014 Generali Group (CEO w Generali Polska w latach 2010 – 1014)
• 1997 – 1998 Volkswagen Bank Polska/Volkswagen Leasing Polska (Dyrektor)
• 1996 – 1997 PIM Consulting Sp. z o.o. (Analityk)
• 1993-1996 CASE Consulting (Analityk)

Zobacz debaty:

Artur Olech
Trasti

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie