Piotr Żabski

Wiceprezes Zarządu, Santander Consumer Bank S.A.
Piotr Żabski
Santander Consumer Bank S.A.

bio

Piotr Żabski jest wiceprezesem Santander Consumer Banku. W listopadzie 2007 r. został członkiem ​Zarządu Santander Consumer Banku odpowiedzialnym za rozwój kredytów detalicznych i marketingu. Od maja 2008 r. do maja 2013 r. Prezes Zarządu Santander Consumer Banku. Obecnie jest też Przewodniczącym Rady Nadzorczej w Stellatnis Financial Services Polska.​ W swojej karierze zawodowej odpowiadał m.in. za rozwój biznesu kredytów hipotecznych, samochodowych, ratalnych, gotówkowych, a także kart kredytowych. Zarządzał siecią regionów banku oraz kanałami dystrybucji. Aktualnie wśród obszarów jego odpowiedzialności znajdują się: Centrum Rozwoju Technologii i IT, Centrum Rozwoju Otwartej Bankowości, Centrum Rozwoju Kompetencji Zwinnych i Projektów, Departament Przetwarzania Danych, Departament Bezpieczeństwa, Departament Strategii i Innowacji, Departament Zasobów Ludzkich.

Zobacz debaty:

Piotr Żabski
Santander Consumer Bank S.A.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie