VIII Europejski Kongres Finansowy, 18-20 czerwca 2018, Hotel Sheraton, Sopot

Serdecznie zapraszamy do udziału w Kongresie

Aktualności

Stanowisko EKF w konsultacjach Komisji...

08-01-18

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do zapoznania się ze stanowiskiem Europejskiego Kongresu Finansowego w konsultacjach Komisji Europejskiej dotyczących sprawiedliwego opodatkowania gospodarki cyfrowej w państwach Unii Europejskiej.

Stanowisko EKF w konsultacjach Europejskiego...

05-01-18

Szanowni Państwo,
Zachęcamy do zapoznania się ze stanowiskiem Europejskiego Kongresu Finansowego w konsultacjach Europejskiego Urzędu Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych dotyczących indeksów stosowanych jako wskaźniki referencyjne w instrumentach finansowych i umowach finansowych.

Stanowisko EKF w konsultacjach Europejskiego...

28-11-17

Szanowni Państwo,
Zachęcamy do zapoznania się ze stanowiskiem Europejskiego Kongresu Finansowego w konsultacjach prowadzonych przez Europejski Urząd Nadzoru Bankowego dotyczących Financial Technology.

Stanowisko EKF w konsultacjach Komitetu...

07-11-17

Szanowni Państwo,
Zachęcamy do zapoznania się ze stanowiskiem Europejskiego Kongresu Finansowego w konsultacjach prowadzonych przez Komitet Bazylejski dotyczących implikacji rozwoju FinTech dla banków i nadzoru bankowego.

Stanowisko EKF w konsultacjach Komisji...

26-10-17

Szanowni Państwo,
Zachęcamy do zapoznania się ze stanowiskiem Europejskiego Kongresu Finansowego w konsultacjach prowadzonych przez Komisję Europejską dotyczących rozwoju rynków wtórnych zagrożonych kredytów oraz ochrony wierzycieli zabezpieczonych przed niespłacaniem zobowiązań przez kredytobiorców

Metodologia opracowania odpowiedzi
Opracowanie stanowiska przebiegało w następujących etapach:
Etap 1...

  •  
  • 1 z 31