VIII Europejski Kongres Finansowy
18-20 czerwca 2018

Patronat honorowy
Aktualności

XXIII Konferencja IT W INSTYTUCJACH FINANSOWYCH

07-03-18

Gdańska Akademia Bankowa organizuje XXIII doroczną Konferencję IT W INSTYTUCJACH FINANSOWYCH

Celem konferencji jest budowanie relacji służących identyfikacji potrzeb oraz zwiększenia bezpieczeństwa informatycznego instytucji finansowych. Podczas konferencji uczestnicy poszukują rozwiązań pozwalających na udoskonalenie bezpiecznej i optymalnej ekonomicznie obsługi klientów instytucji finansowych.
Od ponad 20 lat uczestnikami konferencji są dyrektorzy, członkowie zarządów i członkowie rad nadzorczych banków oraz innych instytucji finansowych odpowiadający za...

Stanowiska EKF w konsultacjach Rady Stabilności...

02-02-18

Szanowni Państwo,
Zachęcamy do zapoznania się ze stanowiskami  Europejskiego Kongresu Finansowego w konsultacjach prowadzonych przez Radę Stabilności Finansowej (Financial Stability Board) dotyczących kluczowych elementów strategii finansowania banku w procesie przymusowej restrukturyzacji oraz konsultacjach dotyczących zasad stosowania mechanizmu...

Stanowisko EKF w konsultacjach Komisji...

08-01-18

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do zapoznania się ze stanowiskiem Europejskiego Kongresu Finansowego w konsultacjach Komisji Europejskiej dotyczących sprawiedliwego opodatkowania gospodarki cyfrowej w państwach Unii Europejskiej.

Stanowisko EKF w konsultacjach Europejskiego...

05-01-18

Szanowni Państwo,
Zachęcamy do zapoznania się ze stanowiskiem Europejskiego Kongresu Finansowego w konsultacjach Europejskiego Urzędu Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych dotyczących indeksów stosowanych jako wskaźniki referencyjne w instrumentach finansowych i umowach finansowych.

Stanowisko EKF w konsultacjach Europejskiego...

28-11-17

Szanowni Państwo,
Zachęcamy do zapoznania się ze stanowiskiem Europejskiego Kongresu Finansowego w konsultacjach prowadzonych przez Europejski Urząd Nadzoru Bankowego dotyczących Financial Technology.

  •  
  • 1 z 31