VII Europejski Kongres Finansowy, 5-7 czerwca 2017

Kapitał, podatki i międzynarodowa solidarność w XXI wieku

Aktualności

Stanowiska EKF w konsultacjach Komisji...

16-03-17

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do zapoznania się ze stanowiskami Europejskiego Kongresu Finansowego w konsultacjach prowadzonych przez Komisję Europejską dotyczących zmiany zasad stosowania stawek VAT oraz systemu VAT dla wewnątrzwspólnotowych transakcji firma-do-firmy (B2B).

Zakończyliśmy I etap rekrutacji do Akademii EFC

16-03-17

Zakończyliśmy I etap rekrutacji do Akademii EFC.

Czekamy na eseje studentów na tematy:
"Europa wobec wyzwań imigracji – jak zdamy egzamin z solidarności?"
"Europejska solidarność gospodarcza – szansa czy utopia?"
"Czy Unii Europejskiej grożą kolejne "exity"? Jak ich uniknąć, czy może są jej potrzebne?"
"Czy i jak nowe technologie wspierają konkurencyjność gospodarek? Czy i jak mogą wspierać solidarność gospodarczą?"

Najlepsze eseje zostaną wydane podczas VII Europejskiego Kongresu Finansowego w publikacji pt. "Co zmienilibyśmy w Europie?".

XXII edycja konferencji "IT w Instytucjach...

01-03-17

Zapraszamy na XXI edycję konfernecji "IT w Instytucjach Finansowych", która odbędzie się 23-24 marca 2017 w Centrum Szkoleniowo-konsultacyjnym Banku BGŻ BNp Paribas w Lesznie k. Błonia.

Konferencja IT w instytucjach finansowych jest dorocznym, branżowym spotkaniem przedstawicieli instytucji finansowych oraz przedstawicieli sektora IT. Charakteryzuje ją nieskrępowana dyskusja ekspercka na tematy związane nie tylko z aktualnymi problemami współpracy sektora IT i instytucji finansowych, ale przede wszystkim o przyszłych wyzwaniach związanych z zapewnieniem...

Stanowiska EKF w konsultacjach Rady Stabilności...

15-02-17

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do zapoznania się ze stanowiskami Europejskiego Kongresu Finansowego w konsultacjach prowadzonych przez Radę Stabilności Finansowej (FSB) dotyczących ciągłości dostępu do infrastruktury rynku finansowego ("FMI") dla instytucji będącej w procesie przymusowej restrukturyzacji oraz zasad przewodnich...

Trwa rekrutacja do Akademii EFC 2017

09-02-17

Nauczyciele akademiccy otrzymali listy z prośbą o nadsyłanie rekomendacji studentów do Akademii EFC. Spotkanie członków Akademii odbędzie się w dniach 4-7 czerwca 2017, w Centrum Konferencyjnym Sheraton w Sopocie oraz Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

Rekrutacja do Akademii EFC 2017 odbywa się w dwóch etapach:

-        etap 1: rekomendacje od nauczycieli akademickich – promotorów/opiekunów naukowych. Termin nadsyłania rekomendacji: 24 lutego 2017.

-        etap 2: wypełnienie przez rekomendowanych studentów formularzy zgłoszeniowych
oraz...

  •  
  • 1 z 25