Na IX Europejski Kongres Finansowy zapraszamy 3-5 czerwca 2019

VIII Europejski Kongres Finansowy odbył się 18-20 czerwca 2018 r.
 

Patronat honorowy
Aktualności

Makroekonomiczne wyzwania i prognozy dla Polski...

18-12-18

Europejski Kongres Finansowy prezentuje drugą edycję Makroekonomicznych ekspertyz i prognoz dla Polski.
Obok klasycznych prognoz makroekonomicznych, nasze opracowanie dużą wagę przykłada do czynników o charakterze jakościowym i behawioralnym.
Do przygotowania prognoz makroekonomicznych i map zagrożeń dla koniunktury gospodarczej i stabilności systemu finansowego w Polsce wykorzystujemy metodę ekspertyzy grupowej. W badaniu udział wzięło ponad 30 wybitnych...

Stanowisko EKF w konsultacjach Międzynarodowego...

09-10-18


Zapraszamy do zapoznania się ze odpowiedziami Europejskiego Kongresu Finansowego w konsultacjach ISDA dotyczących zapasowych klauzul umownych na wypadek zaprzestania publikacji wskaźników referencyjnych IBOR.

Stanowisko EKF w konsultacjach Europejskiego...

05-10-18

Zapraszamy do zapoznania się ze odpowiedziami Europejskiego Kongresu Finansowego w konsultacjach EBA dotyczących regulacji outsourcingu stosowanego przez instytucje kredytowe i firmy inwestycyjne, a także instytucje płatnicze podlegające PSD2 i instytucje pieniądza elektronicznego.

Wydawnictwo pokongresowe VIII Europejskiego...

05-09-18

Prezentujemy wydawnictwo podsumowujące VIII Europejski Kongres Finansowy.

Stanowisko EKF w konsultacjach Rady Stabilności...

30-08-18

Zapraszamy do zapoznania się ze odpowiedziami Europejskiego Kongresu Finansowego w konsultacjach Financial Stability Board dotyczących wpływu na inwestycje infrastrukturalne regulacji kapitałowych i płynnościowych zawartych m.in. w Basel III oraz nowych regulacji rynku instrumentów pochodnych OTC.

  •  
  • 1 z 35